2017-11-24 11:11:43

Компанія відмовляється виплачувати компенсацію, вказуючи, що робочий прийшов уже з травмою.ТОВ «Нікмет-термінал» в судовому порядку намагається відмовитися від виплати компенсації родині загиблого внаслідок нещасного випадку докера Ігоря Церуша.
Про це йшлося на засіданні виконавчого комітету Миколаївської міської ради в п’ятницю, 24 листопада – повідомляє inshe.tv.
Як зазначив на засіданні член виконкому Володимир Тимошин, компанія відмовляється виплачувати компенсацію, вказуючи, що робочий прийшов уже з травмою.
– Підприємство не пустило перевіряючих, ще й судиться, – сказав він.
Начальник відділення міського управління Фонду соціального страхування Дмитро Дмитрієв підтвердив озвучену інформацію.
– Стивідорна компанія зайняла абсолютно таку позицію, на наш погляд, негативну, проте спільно з Держпраці випадок був розслідуваний і визнаний як випадок, пов’язаний з виробництвом, – сказав він.
Також Дмитро Дмитрієв сказав, що сім’я загиблого по законодавству отримала з Фонду соцстраху 168,4 тис.грн. (100 мінімальних прожиткових мінімумів), а також разову виплату в розмірі 33,68 тис.грн. Щомісячні виплати сім’ї загиблого становлять 1058,4 грн.
Нагадаємо в результаті нещасного випадку на «Нікмет-терміналі» в Миколаєві,  загинув молодий  докер. 26 квітня 2017 року докер-механізатор комплексної бригади на навантажувально-розвантажувальнх роботах ТОВ «Стивідорна компанія Нікмет-Термінал» при нез’ясованих обставинах отримав тяжкі тілесні ушкодження. Декілька днів потому 27-річний потерпілий від отриманих травм помер у лікарні швидкої медичної допомоги м.Миколаєва.
В управління Держпраці в Миколаївській області 3 травня від родича потерпілого надійшла заява про нещасний випадок. 

Нагадаємо, компанія також  не допустила на свою територію інспекцію, що мала розслідувати трагічний випадок загибелі робітника.
Нещасний випадок на цьому підприємстві далеко не єдиний. У 2013 році на "Нікмет-Терміналі" впав кран, внаслідок чого робітник отримав травми.