У Фонді держмайна підтвердили намір Hutchison Ports орендувати майно ДП МТП Чорноморськ

2017-11-14 15:29:23

Для проведення конкурсу необхідно мінімум два претенденти.Гонконгська компанія Hutchison Ports подала заявку на оренду майна державної стивідорної компанії "Морський торговельний порт Чорноморськ". Про це повідомили в регіональному відділенні Фонду госуімущества в Одеській області.
"У регіональне відділення поступила заявка (Hutchison Ports – ЦТС) з приводу оренди майна, яке значиться на балансі ДП" Морський торговельний порт Чорноморськ ", – йдеться у відповіді підрозділи ФДМ на інформзапит порталу ЦТС.
При цьому у відомстві зазначили, що передача державного майна в оренду здійснюється виключно на конкурсних умовах. Для проведення конкурсу необхідно мінімум два претенденти.
Крім того, ФДМ повинен вибрати на конкурсній основі оцінювача, який визначить вартість переданого в оренду майна. Без цих двох умов конкурс з оренди майна ДП МТП Чорноморськ не відбудуться.
Нагадаємо, раніше міністр інфраструктури Володимир Омелян заявляв, що Hutchison Ports подала заявку до Фонду держмайна на оренду майна ДП "Морський торговельний порт Чорноморськ". Гонконгська компанія зацікавлена ​​в оренді причалів №1-6, а також майна в їхньому тилу.