Оголошення про намір укласти договір фрахтування

Державне підприємство «Адміністрація морських портів України» розглядає можливість укладання договору фрахтування самовідвізного землесосу «Меотида»  в період до 31.12.2017р. терміном до 30 діб.

Основні характеристики судна:

– самовідвізний землесос;

– місткість трюму – 750 куб. м;

– дедвейт – 1030 т;

– довжина габаритна – 55,25 м;

– ширина габаритна – 11,00 м;

– висота борту – 4 м;

– осадка – 3,18 м;

– глибина грунтозабору – від 4 до 15м.;

– продуктивність грунтонасосу – 2100 куб/год;

– рік та місце побудови – м. Галац, Румунія, 2012р.;

– райони плавання – А1+А2;

– мінімальна тайм-чартерна ставка – 8166,3 дол. США на добу без ПДВ.

Судно знаходиться у придатному робочому та мореходному стані та має діючі документи Регістру судноплавства України до 28 лютого2018 року.

Процедура реалізації намірів укладання договору фрахтування здійснюється в порядку, визначеному чинним законодавством та Методичними рекомендаціями щодо порядку розгляду матеріалів, надання згоди та укладання договорів фрахтування(бербоут-чартеру,тайм-чартеру) суден та інших плавзасобів підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління Міністерства інфраструктури України, затверджених наказом МІУ № 244  від 23.04.2013 (далі – Методичні рекомендації).

Заяви про намір укласти договір фрахтування з визначенням предмета та умов договору, у тому числі пропонованого розміру фрахтової ставки, напрямків використання судна, подаються протягом 10 (десяти) календарних днів з дня розміщення оголошення на адресу ДП «АМПУ» (01135, м. Київ, проспект Перемоги, 14), а такожу сканованому вигляді на електронну адресу:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

До заяви додаються копії установчих документів, коротка довідка про діяльність потенційного фрахтувальника, довідка про відсутність заборгованості потенційного фрахтувальника за раніше укладеними договорами фрахтування (якщо такі укладалися).

Контактна особа – начальник служби технічного флоту філії «Дельта-лоцман» ДП «АМПУ» Ситченко Олександр Вікторович, тел. (0512) 50-11-88, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .