Корейці зацікавились будівництвом зернового комплексу в порту Чорноморськ

2017-10-26 07:21:35

Представники компанії «Posco Daewoo Corporation» планують використання трьох причалів портуВ Адміністрації Іллічівського морського порту відбулася робоча зустріч керівників підприємства з представниками корейської компанії «Posco Daewoo Corporation».
Як повідомили в Адміністрації Іллічівського морпорту, Корейську сторону представляли директор представництва компанії в Україні Хо Сонгхйонг, заступник директора представництва компанії в Україні Кім Джун Пйо, заступник директора представництва компанії з питань торгівлі сільськогосподарською продукцією Олег Бернацький, керівники відділів компанії Бак Санг Юн і Парк Сан Чуль, старші заступники керівників відділів компанії Сонг Хон Джу і Кім Кі Хьюн і менеджер компанії Джан Сун Хо.
Від Адміністрації Іллічівського морського порту з гостями спілкувалисязаступник начальника з операційної діяльності В’ячеслав Газун і начальник відділу стратегічного розвитку Ірина Бабешко. 
У заході також брали участь керівники ДП «Морський торговельний порт «Чорноморськ»: заступник директора з експлуатації Олександр Медведик і начальник відділу розвитку та інвестицій Вікторія Большакова.
В рамках ознайомчої екскурсії по території порту гості ознайомилися з перспективами його розвитку, виробничі потужності та технічним оснащенням, номенклатурою і логістикою вантажів.
Особливий інтерес у корейської сторони викликала можливість розвитку другого терміналу з використанням причалів №7,8,9. Представники компанії «Posco Daewoo Corporation» зацікавлені у співпраці і розглядають цю територію що перспективну площу для будівництва комплексу з перевалки зернових вантажів і продуктів їх переробки.