В Одесі обговорили морську безпеку

2017-10-25 15:22:52

Днями відбулась міжвідомча конференція «Морська безпека України»В Одесі за ініціативи Державної прикордонної служби України та підтримки Посольства США в Україні 18-19 жовтня відбулась міжвідомча конференція «Морська безпека України». Основною метою заходу було презентувати погляди державних інституцій, які виконують свої завдання на морі, на основні проблемні питання забезпечення морської безпеки в Азовському і Чорному морях, визначити існуючі проблеми та шляхи їх вирішення.
В заході взяли участь представники апарату управління Адміністрації морських портів України (АМПУ), адміністрацій та служб морської безпеки морських портів, безпосередньо відповідальних за питання морської безпеки. Учасники презентували свої напрацювання в сфері забезпечення морської безпеки в портах.
Результатом спільної роботи державних структур і органів, задіяних у сфері морської безпеки України, стало напрацювання підсумкового документу конференції з ініціативою створення цільової робочої групи з удосконалення законодавства, повноважень та порядку взаємодії суб’єктів забезпечення морської безпеки в Україні – розповіли а Адміністрації морпортів.