2017-09-18 09:21:07

Наступна партія орієнтовно прибуде в ДП «МТП «Южний» 19 вересня.В ніч на 17 вересня до причалу ДП «Морський торговельний порт «Южний» пришвартували судно Panamax SEMIRAMIS із вугіллям із ПАР. Загальний обсяг вантажу – 80 тисяч тон антрациту. 
З початку року це четвертий балкер для теплових електростанцій енергохолдингу ДТЕК – повідомили в прес-службі підприємства. 
«У 2017 році енергетикам відправлено більш ніж 300 тисяч тон антрациту та металургам понад 1 млн тон коксівного вугілля.  У вересні ДП «МТП «Южний» планує прийняти для різних вантажовласників 6 суден з енергетичним та коксівним вугіллям загальним об’ємом понад 530 тисяч тон.  Всі причали працюють – одночасно розвантажуються  судна чотирьох вантажовласників – державних та приватних. Це потребує організації логістики високого рівня для своєчасної поставки імпортних енергоносіїв споживачам. Ми розуміємо всю відповідальність та впевнені, що запланований графік виконаємо вчасно», – зазначив в.о. директора ДП «МТП «Южний» Віталій Жуковський.
П´ята партія вугілля для ДТЕК орієнтовно прибуде в ДП «МТП «Южний» 19 вересня.
Як повідомили в порту,  балкер Осеаn Ambitious, який доставив до України 62 000 тонн американського вугілля для ТЕС ПАТ «Центренерго», було розвантажено менш ніж за 2 доби. 
З травня в ДП МТП «Южний» розвантажено 225 тис. т. енергетичного вугілля з ПАР для теплової генерації ДТЕК. Для ТЕС ПАТ «Центренерго»   підприємство  розвантажило у вересні 62 тисячі тон вугілля із США.