2017-09-14 15:27:34

Андрій Былозір працював в компанії в той період, коли ТОВ «Океан-Судноремонт» було уповноважено на збереження майна ПАТ «НСЗ Океан», а будь-яка діяльність на території ПАТ «НСЗ Океан» була заборонена судом.Миколаївське ТОВ Океан-Судноремонт виплачувало заробітну плату синові народного депутата Оксани Білозір у період, коли будь-яка діяльність на території ПАТ «НСЗ Океан» була заборонена судом.
Відповідні дані містяться в бухгалтерських документах, фотокопією яких ми маємо в своєму розпорядженні. Відповідно до одного з цих документів, Андрію Ігоровичу Білозіру нараховувалася та виплачувалася заробітна плата в березні-червні 2017 року. Загальна нарахована сума склала 41 867 грн 73 копійки. На руки Андрій Ігорович отримав 33 284 грн 84 копійки.
Судячи з цифр у відомості, Андрій Білозір міг працювати в ТОВ Океан-Судноремонт з березня по червень. Причому повна заробітна плата йому нараховувалася за квітень і травень.
Нагадаємо, 31 серпня 2017 р біля прохідної ПАТ НСЗ Океан в Миколаєві пройшов стихійний мітинг співробітників заводу Океан, яких Океан-Судноремонт протягом 2017 р залучало до виконання різних підрядних робіт, і з якими не розрахувалися за два останніх місяці роботи. На мітингу робітники заявили, що їх залучали до робіт без належного чином підписаних догорить, екс-директора ТОВ Океан-Судноремонт Леоніда Шумило називали злочинцем, а директора ТОВ Верф Океан (також причетного до незаконної госпдіяльності на території ПАТ НСЗ океан) Тимура Девішева звинуватили в обмані і невиплаті заробітної плати. Відзначимо, ТОВ Океан-Судноремонт і ТОВ Верф Океан мають загального кінцевого бенефіціара. Їм є Ігор Туркін, зареєстрований в Люксембурзі.
Також відзначимо, що новина про працевлаштування на ТОВ Океан-Судноремонт сина нардепа Оксани Білозір стала «нерадісною новиною» для Генерального прокурора України Юрія Луценка. Він зізнався в цьому, відповідаючи на питання журналістів в Миколаєві, 4 вересня.
«Чесно кажучи, для мене це новина, я не знав. Приїду, перевірю … Скажімо так, для мене це нерадісна новина»- сказав Юрій Луценко. І заявив, що у факті працевлаштування сина нардепа на підприємстві, чиї інтереси могла лобіювати його мати – немає конфлікту інтересів.
Вперше про працевлаштування сина народного депутата Оксани Білозір – Андрія Білозіра в ТОВ Океан-Судноремонт повідомило видання Дзеркало Тижня, в інтерв’ю з ліквідатором ПАТ НСЗ Океан Іриною Сербін. Втім, Ірина Сербін не змогла підтвердити факт співпраці Андрія Білозір з ТОВ Океан-Судноремонт.
Пізніше, факт працевлаштування Андрія Білозіра в цій компанії подтведіло видання РБК-Україна, опублікувавши копію наказу про звільнення пана Білозіра з посади заступника директора із зовнішньої економічної діяльності. Документ був підписаний Леонідом Шумило 8 червня 2017 г. З нього випливає, що Андрій Білозір був працевлаштований на ТОВ «Океан-Судноремонт» за сумісництвом. Звільнився за угодою сторін. У той же час, до сьогодні було невідомо, з якої дати Андрій Білозір працював в ТОВ Океан-Судноремонт. 
Сьогодні ж можна стверджувати, що Андрій Білозір був працевлаштований в ТОВ Океан-Судноремонт з березня 2017 г. Таким чином, він працював в компанії в той період, коли ТОВ «Океан-Судноремонт» було уповноважено на збереження майна ПАТ «НСЗ Океан», а будь-яка діяльність на території ПАТ «НСЗ Океан» була заборонена судом. 
При цьому ЗМІ неодноразово писали про грубе порушення ухвали Печерського суду Києва від 9 вересня 2016 р про заборону на використання майна ПАТ НСЗ Океан. До того ж, в період, коли Андрій Білозір працював в ТОВ Океан-Судноремонт, причетному до незаконної діяльності на території ПАТ НСЗ Океан, його мати, нардеп Оксана Білозір, офіційно зверталася до Міністерства юстиції з вимогою перевірити діяльність ліквідатора ПАТ НСЗ Океан Ірини Сербін.
11 вересня 2017 р Національне антикорупційне бюро взяло під варту офіційного помічника нардепа Оксани Білозір Ігоря Ігнатова. Ігор Ігнатов також причетний до подій навколо ПАТ НСЗ Океан: разом з ще однією помічницею Оксани Білозір – Олександрою Жарикова, Ігор Ігнатов є офіційним представником в Україні офшорної компанії Zonel Operations Limited яка зверталася до Печерського суду з проханням передати їм все рухоме і нерухоме майно ПАТ « НСЗ «Океан». ЗМІ стверджують, що затримання Ігнатова пройшло не в зв’язку з подіями навколо «Океану», а у справі про заволодіння та легалізації близько 40 млн грн коштів держпідприємства «Укрхімтрансаміак». Крім Оксани Білозір, помічником якої є Ігнатов, ЗМІ пов’язують затриманого з Євгеном Анісімовим ( «Онисим»), що знаходиться зараз в розшуку, і Юрієм Іванющенко ( «Єнакіївським»).
Нагадаємо, Андрій Білозор був депутатом Київської міської ради попереднього скликання від партії УДАР, а його дружина Лариса Білозір сьогодні є депутатом Вінницької обласної ради від БПП.
за матеріалами inshe.tv