2017-09-13 16:02:22

Через два тижні комісія при Мвнінфраструктури має затвердти дане рішення – заяив О. СавченкоАдміністрація морських портів України погодила передачу в комунальну власність лікарні «Миколаївського морського торгового порту» для створення на її базі Центру реабілітації воїнів антитерористичної операції.
Про це повідомив глава Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко в ході наради в середу, 13 вересня – передає  Преступности.нет.
 – Аж настрій піднявся від цього. Через два тижні має відбутися комісія, яка практично постійно діє при Міністерстві інфраструктури, вони повинні нам дуже швиденько затвердити це питання. І я сподіваюся, що в цьому році ми перейдемо до практично нормальних умов і до тієї мрії, яку я собі поставив в минулому році, коли приїхав, – сказав Савченко.
При цьому він розповів, що спочатку люди, які працюють в ОДА, «наводили його на хибний слід».
 – Багато було об’єктів, які мені показували, багато об’єктів, куди мене свідомо заводили люди, які тут працюють, в глухі кути, щоб я спотикався, витрачав час, енергію … – зазначив Савченко. – Але дякувати Богу, небу, друзям, досвіду, своій позиції, державницької позиції … – сказав він.
Нагадаємо, в липні поточного року голова профкому Миколаївського морського порту Василь Іванюк звернувся до міністра інфраструктури України Володимира Омеляна з вимогою надати пояснення щодо ситуації з медичним центром у м. Миколаєві.
Пізніше стало відомо, що депутати облради на сесії 27 липня після декількох спроб так і не прийняли рішення про надання згоди на безоплатну передачу майна морпорту і АМПУ з державної в комунальну власність. Але вже 2 серпня більшість проголосувала за дане рішення. 
На базі майна порту і АМПУ Миколаївська облдержадміністрація обіцяє створити Центр реабілітації воїнів-учасників антитерористичної операції.