2017-09-12 09:09:42

Водяне уже кілька днів поспіль знаходиться в епіцентрі вогневого протистояння.Наприкінці минулої доби у районі проведення Антитерористичної операції найбільша активність бойовиків фіксувалась на Приморському напрямку.  Про це повідомляє прес-центр штабу АТО.
"Після 18 години російські окупанти з мінометів калібру 82 міліметри били по наших позиціях поблизу Гнутового та Талаківки. Крім того, біля Талаківки бойовики ввечері і вночі декілька разів використовували стрілецьку зброю та відкривали вогонь з гранатометів та озброєння БМП", – зазначено у повідомленні  штабу в соцмережі Facebook.
Водяне уже кілька днів поспіль знаходиться в епіцентрі вогневого протистояння. Наприкінці доби тут бойовики тричі обстріляли опорні пункти українських ЗСУ  з великокаліберних кулеметів. Також під вогнем противника опинились українські укріплення у районі Лебединського, Павлополя та Старогнатівки.
На Донецькому напрямку після 18 години ворог двічі обстрілював з гранатометів і великокаліберних кулеметів наші позиції в Авдіївській промзоні. З гранатометів найманці били по українських захисниках на околицях Кам’янки та Новгородського.
На Луганському напрямку за добу зафіксований один обстріл. Близько 21 години противник випустив 7 мін калібру 82 міліметри по наших позиціях біля Кримського.
Загалом за минулу добу проросійські військові  угруповання 36 разів відкривали вогонь у напрямку українських військ. З них 16 обстрілів характеризуються як неприцільні. За офіційними даними трат серед українських військових за минулу добу немає.