2017-09-11 09:50:25

АМПУ і CHEC працюють над двома незалежними один від іншого проектами днопоглиблення в порту Южний8 вересня 2017 року Адміністрація морських портів України (АМПУ) і China Harbour Engineering Company (CHEC) уклали Меморандум про взаєморозуміння та тісну співпрацю. Документ був підписаний під час II Міжнародної транспортної конференції високого рівня «Інтегровані транспортні коридори Європа-Азія». З боку АМПУ угоду засвідчив керівник Райвіс Вецкаганс, з боку СHEC — директор європейського підрозділу Ван Юньджон.
Як розповіли в АМПУ, сторони домовилися про пошук можливостей для збільшення вантажопотоку Новим Шовковим шляхом через порти України, вивчення можливостей для здійснення інвестицій в розвиток портової галузі України та утворення індустріальних парків. Крім того, АМПУ і CHEC планують обмінюватися інформацією щодо перспективних проектів розвитку портової інфраструктури, акваторій і каналів для зміцнення співпраці. Зокрема, це стосується проекту реконструкції Бузько-Дніпровсько-лиманського каналу.
«Співпраця АМПУ і CHEC почалася в травні поточного року з підписання першого контракту про днопоглиблення в порту Южний. Незабаром ми уклали другий контракт. За цей час ми переконалися, що маємо надійного партнера, який в повній мірі і вчасно виконує свої зобов’язання. Підписання Меморандуму — логічний крок і свідчення нашої готовності до спільної роботи і в майбутньому за різними напрямками», — заявив Райвіс Вецкаганс.
В даний час АМПУ і CHEC працюють над двома незалежними один від іншого проектами днопоглиблення в порту Южний. Перший — створення акваторії біля причалів №№ 23–25 ​​для зерноперевантажувального комплексу, який будує М. В. Карго для Cargill. Другий — збільшення глибин підхідного каналу біля причалів №№ 5–6 ДП МТП «Южний».