2017-09-07 14:24:52

Автори листа просять перших осіб країни та області поділитися з колективом заводу власними коштами.Працівники миколаївського суднобудівного заводу імені 61 комунара, які не одержують зарплату вже 3 роки, написали відкритий лист, адресований керівництву держави та області, а також  директора ДП «Укроборонпром» Р. Романову, з вимогою компенсувати заводу витрати на утримання крейсеру "Україна" з особистих коштів.
Про це повідомило видання "Таймер", оприлюднивши фотокопію листа без підписів, автором якого зазначений "колектив ДП СБЗ ім. 61 комунара" (див. додаток).
У листі йдеться про те, що з листопада 2014 року профспілковий комітет від імені трудового колективу працівників заводу 110 раз звертався до всіх можливих інстанцій, але отримали лише відписки, ніяких заходів до сьогоднішнього дня не прийнято.
«Майже 3 роки крейсер «Україна» утримується в належному стані тільки зусиллями трудового колективу! Борг по заробітній платі вже виріс до 58 млн гривень. І продовжує зростати!»- наголошується в листі.
Автори просять перших осіб країни та області поділитися з колективом заводу власними коштами.
«Так як ви все є заможними людьми і називаєте себе патріотами України, ми пропонуємо, щоб ви компенсували понесені заводом витрати на утримання крейсера за період 2015-2017 рр., А також фінансували його подальше утримання, а не перекладали це на плечі трудового колективу! Доведіть справою, що ви патріоти! Патріотизм – це не тільки розмовляти українською мовою! »- йдеться у зверненні.