2017-09-07 11:28:37

У зустрічі взяли участь представники провідних світових проектувальників і будівельників6 вересня Адміністрація морських портів України (АМПУ) в рамках ділової зустрічі USPA Designer Workshop 2017 презентувала компаніям-членам Американської торговельної палати програму будівництва і реконструкції причального фронту в українських портах.
«Сьогодні у всьому світі використовуються нові підходи в проектуванні, інноваційні матеріали і технології. Українські порти повинні бути конкурентні, і для Адміністрації важливо працювати з сучасними практиками. Ми чекаємо, що для реалізації наших проектів розвитку до нас прийдуть провідні світові компанії. Ми націлені на максимально результативний процес співпраці. Тому ще до офіційного оголошення конкурсу з вибору підрядників, представляємо програму розвитку причального фронту «обличчям до обличчя» майбутнім контрагентам», — цитує керівника АМПУ Райвіса Вецкаганса прес-служба відомства.
У зустрічі взяли участь представники провідних світових проектувальників і будівельників — AECOM, Boskalis Terramare, Witteveen + Bos, Tebodin, Mott Macdonald, Sellhorn, Fichtner GMBH і інші, а також українські компанії цього профілю — «ЧорноморНДІпроект», «УкрНДІМФ», «Мортехінвест», «Науково-дослідний інститут підземного і спеціального будівництва» та інші.
Серед найближчих будівельних проектів — реконструкція причалів №№ 11–17 в Чорноморському порту. Його реалізація дозволить отримати єдину причальну лінію загальною довжиною 1150 м для прийому суден класу Panamax з дедвейтом до 100 тис. тонн і осадкою з вантажем до 13,6 м, що дасть поштовх розвитку порту і залученню додаткового вантажопотоку.
Нагадаємо, у 2017 році АМПУ передбачила 3,9 млрд грн на капітальні інвестиції, і певна частина цих коштів піде на будівництво і реконструкцію причалів, а також інші інфраструктурні перетворення в портах.
.