Російський “Совкомфлот” готовий до приватизації

2017-09-05 15:29:40

Орієнтовна вартість 100% акцій компанії в даний момент оцінюється в 30 мільярдів рублів



У Російській федерації вже готові продати активи найбільшої державної судноплавної компанії – «Совкомфлота».
Так, про те, що підприємство можуть продати приватним структурам заявив глава Мінтрансу РФ Максим Соколов – передають morvesti.ru.
«Поки інформації будь-якої від Мінекономрозвитку, Росмайна про те, що в цьому році цього точно не відбудеться, немає. Я можу підтвердити принципову готовність і проходження необхідних внутрішньоурядових процедур для підготовки цього рішення, але поки цього рішення немає », – заявив чиновник.
На даний момент інформації про те, що «Совкомфлот» буде приватизований в цьому році не надходило, однак продаж активів компанії може статися і в наступному році.
Орієнтовна вартість 100% акцій компанії в даний момент оцінюється в 30 мільярдів рублів РФ (понад півмільярда доларів). Потенційні покупці флоту перевізника – не відомі.