2017-09-05 11:52:02

За даними переджерів ТІС, олбсяг інвестицій в проект складе близько 58 млн доларівХолдинг "Трансінвестсервіс" має намір побудувати залізничний парк "Східний" і вже провів підготовчі роботи, які дадуть можливість швидше розпочати проект. 
Про це розповів співвласник ТІС Єгор Гребєнніков у інтерв’ю порталу ЦТС.
"Ми здійснили перенесення комунікацій і 70 відсотків грунтових робіт, заклавши основу для майбутнього будівництва ж / д парку" Східний ", який покриє ж / д потреби нових проектів на майбутніх причалах №14 і 15. Обсяг інвестицій в парк" Східний "складе близько 58 млн доларів, при наявності фінансування ми зможемо закінчити цей об’єкт за 10 місяців ", – розповів Гребєнніков.
Він нагадав, що в 2014-2016 рр. ТІС вклав в залізничне розвиток 52 млн доларів в гривневому еквіваленті цього періоду. І тепер компанія пожинає плоди інвестицій.
"Ми виймаємо наш залізничний козир, що дозволяє радикально прискорити оборот вагонів на тлі їх зростаючого дефіциту, що дає нам величезне збільшення переробної спроможності нашої припортовий станції", – сказав він. Нагадаємо, раніше в ТІС роз’яснили механізм компенсації коштів, інвестованих компанією в залізницю.
На сьогодні до групи "Трансінвестсервіс" (ТІС)  входить п’ять спеціалізованих терміналів, розташованих в акваторії порту Південний: ТИС-Міндобрива, ТИС-Зерно, ТИС-Руда, ТИС-Вугілля і ТІС-Контейнерний термінал.