2017-09-05 12:11:14

Юнак мав на меті нелегально потрапити до Німеччини, за що заплатив організаторам переправлення 400$ США.Днями в районі 41 км річки Дунай, на відстані близько 100 м від українського берега,  прикордонники виявили одномісний гумовий човен з людиною на борту, який рухався вниз за течією у напрямку румунського берега.
Дільничний інспектор прикордонної служби одразу ж сповістив про це прикордонний підрозділ і вже за п’ять хвилин катер морської охорони рухався на пошуки порушника. Однак наздогнати вправного гребця не вдалося. Прикордонники зафіксували, що гумовий човен пристав до Румунського берега та одразу ж поінформували про це своїх румунських колег.
Невдовзі прикордонна поліція Румунії затримала чоловіка, який плив на вказаному човні. Ним виявився юнак східної зовнішності, на вигляд 17-18 років, без документів. При собі мав гаманець з грошима (попередньо Індійська рупія) та пластикову банківську картку.
Ізмаїльський прикордонний загін ініціював проведення прикордонно-представницької зустрічі з румунською Стороною з метою спільного розслідування за даним фактом. У ході зустрічі стало відомо, що затриманий є громадянином Індії, 2001 року народження. Він розповів, що 1 вересня вибув з Туреччини на одному з суден, назву якого сказати не зміг. Він мав на меті нелегально потрапити до Сербії, а потім до Німеччини, за що заплатив організаторам переправлення 400$ США. Коли корабель зайшов до Дунаю горе-мандрівник пересів на гумовий човен та дістався Румунського берега.
Подальша перевірка триває – повідомили в прес-службі Державної прикордонної служби України.