2017-08-31 10:58:58

Заробітна плата буде розраховуватися пропорційно відпрацьованому часуСпівробітникам Державного унітарного підприємства РК «Керченський металургійний завод» пропонують добровільно перейти на триденний робочий тиждень. 
Про це розповіли робітники, яким вчора і сьогодні запропонували підписати відповідне повідомлення – повідомляє Керчь.ФМ.
 «Повідомляємо вас про те, що згідно з наказом від 28 серпня 2017 року № 271 в ГУП РК« КМЗ »встановлюється 3-х денний робочий тиждень на період з 01. листопада 2017р. по 30 квітня 2018 г. », – йдеться в повідомленні.
kerch1
Робітникам встановили 24 годинний робочий тиждень з трудовими днями – понеділок, вівторок, середа. Відпочивати заводчани до кінця квітня будуть з четверга до понеділка.
Щодо заробітної плати відрядників засмутили відразу: «Заробітна плата буде розраховуватися пропорційно відпрацьованому часу».
З тими, хто не згоден приймати нові умови роботи надійдуть за законом – звільнять. Щоправда роботодавець обмежив себе підставою для звільнення – скорочення штату.