2017-08-30 14:45:09

Транспорт приватного портового оператора може заїжджати через все проїзди на територію Бердянського порту і працювати з використанням всієї інфраструктури підприємстваСкандальний «Аскет Шиппінг» та державне підприємство «Бердянський морський торговельний порт» домовилися про зняття логістичних обмежень на території порту і можливості використовувати приватним оператором інфраструктуру, що знаходиться на балансі державного порту.
Згідно з умовами договору, транспорт приватного портового оператора може заїжджати через все проїзди на територію Бердянського порту і працювати з використанням всієї інфраструктури підприємства – повідомляє прес-служба приватної компанії.
"Умови договору такі, що приватні оператори за прийнятну плату можуть використовувати при господарської діяльності інфраструктуру, що знаходиться на балансі ДП. Раніше ми могли їздити тільки по території, підвідомчій АМПУ. А тепер БМТП відкрив нам всі свої шлагбауми, і зняв портові плити і огородження. фактично ми сьогодні можемо починати робити внутрішні портові логістику, зручну для навантаження, без тих прикрих обмежень, які нам нав’язувало попереднє керівництво БМТП ", – повідомила директор Бердянського філії "Аскет Шиппінг" Вікторія Абреєва.
Обмеження на переміщення вантажів "Аскет-Шиппінгу" на території Бердянського порту вона назвала "штучними" і запевнила, що тепер будуть дозволяє "раціональніше використовуватися" шляхи під’їзду до причалів, що запобігатиме чергам на прохідних та збільшить пропускну здатність порту.