2017-08-23 13:33:36

Командувача планують звільнити у зв’язку із останніми чотирма зіткненнями американських суден в Азії.У ВМС США планують звільнити віце-адмірала Джозефа Окойна із посади командира флоту у зв’язку із останніми чотирма зіткненнями американських суден в Азії та загибеллю моряків. 
Про це пише  The Wall Street Journal з посиланням на офіційні джерела – передає УНІАН.
Видання зазначає, що джерела повідомили, що Окойна, який служив в Японії, мають звільнити в середу, 23 серпня.

Нагадаємо, ракетний есмінець США USS John S. McCain зіштовхнувся з нафтовим танкером Alnic MC, який ходить під прапором Ліберії. Зіткнення сталося о 06:24 за місцевим часом (00.24 за київським), коли військовий корабель заходив у порт у Сінгапурі. 
В прес-службі ВМС США повідомляли, що десять моряків ракетного есмінця ВМС США "Джон Маккейн" вважаються зниклими.

Згодом стало відомо, що водолази знайшли останки тіл американських моряків з есмінця "John S McCain", який зіткнувся з танкером, але не у відкритому морі, як повідомляє BBC. 
Останки тіл виявили, коли водолазів відправили оглядати пошкодження корпусу корабля, який зараз перебуває на військовій базі у Сінгапурі. Тіла скількох моряків були виявлені, не повідомляється.
Командувач Тихоокеанського флоту США Скотт Свіфт також заявив, що малайзійські військові знайшли одне тіло, однак особу загиблого поки не встановлено. Кораблі кількох країн шукають зниклих біля узбережжя Малайзії.