2017-08-22 11:20:57

Наказ Мінінфраструктури про звільнення С. Крижанівського з посади від 4 серпня поточного року суд визнав незаконнимРішенням Приморського суду від 21 серпня 2017 року в повному обсязі задоволено позовні вимоги С. Крижанівського щодо його поновлення на посаді керівника МТП "Чорноморськ". Про це повідомив сам Сергій Крижанівський на своїй сторінці в мережі "Фейсбук".
kryzh_sud
Відповідно до рішення суду наказ Мінінфраструктури про звільнення С. Крижанівського з посади від 4  серпня поточного року № 83-0 визнано незаконним. Суд також вимагає поновлення його на посаді керівника ДП МТП "Чорноморськ".
"У мене багаторічний досвід роботи в портовій сфері і я прекрасно розумію, що від усіх цих інтриг страждає в першу чергу діяльність підприємства, і як наслідок добробут його працівників, перспективи розвитку і т.п. 
Не виключаю, що ті, кому моя присутність в порту дуже незручно, не зупиняться на досягнутому і продовжать спроби зняти мене з посади. Але зараз я маю намір повернутися на своє робоче місце і зайнятися справами." – прокоментував рішення суду Крижанівський.