2017-08-18 14:20:33

Зараз проходить прекваліфікація учасників.На участь у відкритих торгах з днопоглиблення похідного каналу морського порту Чорноморськ до позначки 16 м подали заявки 9 компаній. Розкриття тендерних пропозицій відбулося 16 серпня в електронній системі Prozorro.
Пропозиції надійшли від ТОВ «УКРСТРОЙСЕРВІС», LTD Novadeal, ПП «Інфлот-Данубіус Ейдженсі», ТОВ «ЛІГОС УА», Jan De Nul nv, ДП «ВО Україна», China Harbour Engineering company Ltd., ТОВ КП «КОМУНЕКОРЕСУРСИ» і ТОВ «УКРЗВ’ЯЗОКГІДРОБУД».
«Наша мета — створення нових вантажопотоків. Ми спрямовуємо наші ресурси і концентруємося на тих проектах, які інвестиційно окупні і несуть в собі перспективу розширення, поглиблення і розвитку для порту. Чорноморськ був і залишається стратегічно важливим напрямком. Даний днопоглиблювальних проект спрямований на створення оптимальних умов для проходження морським каналом сучасних суден-балкерів дедвейтом до 80 тис. тонн і контейнеровозів класу Post Panamax Plus. Проект важливий, оскільки дозволить забезпечити належні умови роботи операторів і відкриє перспективу для подальшого розвитку»,— зазначив керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.
Планується, що днопоглиблювальні роботи будуть проведені в 2017 році, орієнтовний термін виконання — до півтора місяця. Очікувана вартість робіт становить 91,8 млн грн. Обсяг днопоглиблення — 504,4 тис. куб. м.
Зараз проходить прекваліфікація учасників. Замовник розглядає учасників, аналізує пропозиції на відповідність вимогам тендерної документації. Після цього за результатами аукціону система Prozorro визначить підрядника — компанію, яка зробить найбільш економічно вигідну пропозицію.
«Іллічівській філії і майбутнього підряднику поставлена задача провести всі роботи в строк, якісно і прозоро»,— підсумував Райвіс Вецкаганс.
Нагадаємо, в даний час в активній стадії знаходяться днопоглиблювальні роботи в порту «Южний». У причалів № 23–25 іноземний підрядник, компанія CHEC, створює акваторію під великий зерновий термінал. Крім того, портом підписані ще два контракти на реалізацію двох днопоглиблювальних проектів в акваторії і на підхідому каналі. Також оголошені два тендери на днопоглиблення підхідного каналу до порту Миколаїв і акваторії порту Рені.