2017-08-16 15:08:25

Сумновідома “Princess Maria” здійснює човникові рейси між окупованим РФ Кримом і ЛіваномСумновідома  "Princess Maria" з лівано-сирійським власником здійснює човникові рейси між окупованим РФ Кримом і і портами Лівану.
Про це у своєму Facebook повідомила волонтерка Катерина Яресько.
"10 серпня судно-порушник PRINCESS MARIA після завантаження 4933 тон ячменю кримського врожаю на терміналі Авліта вийшло з закритого владою України порту Севастополь. Сьогодні цим піратом на проході протоки Босфор було вказано, що він отримав вантаж у порті Чорноморськ (Україна). От і замислюєшся в таких випадках, а чи є в нас, наприклад, Адміністрація морських портів України?"- повідомила Яресько.
pirat_avl1
"Ну справді, якби вона була, то напевно що вчинила б якісь дії. Але, схоже, нікого це не хвилює, наші чиновники успішно, як їм здається, роблять вигляд, що все це їх не стосується" – обурюється волонтерка.
Як повідомив керівник проекту "Майдан закондонних справ", який активно відстежує порушення режиму санкцій  щодо окупації Криму,  Андрій Клименко, "Авліта" досі належить СКМ Ріната Ахметова. Підприємство "весь период окупації активно використовується для незаконного експорту зерна з окупованого Криму" – заявив Клименко, коментуючи допис.