2017-08-11 12:57:05

Загальна вартість проекту перевищує 4,5 мільйона доларів.Новий високотехнологічний склад дозволить збільшити обсяги експорту блакитної арматури. Сьогодні на території контейнерного терміналу ТІС у порту "Південний" відкрито новий високотехнологічний перевантажувальний комплекс для блакитної арматури – спільний проект компаній ТІС та "АрселорМіттал Кривий Ріг".
За словами голови Одеської ОДА Максима Степанова, новий комплекс дозволить збільшити потужності з перевалки контейнерів, зменшити вартість доставки контейнерів в інші регіони України і розвантажити дороги за рахунок залізничних перевезень.
"Дякую нашим інженерам, які зробили це реальністю за 5 місяців. За цим стоїть величезний пласт роботи", – подякував будівельникам за оперативне та якісне виконання роботи співзасновник компанії ТІС Єгор Гребенников.
Загальна вартість проекту перевищує 4,5 мільйона доларів. Це найбільший склад такого рівня технологічності в Україні – його площа сягає близько 7000 квадратних метрів. Він оснащений чотирма потужними мостовими кранами українського виробництва. Ємність одноразового зберігання на складі – понад 40 000 тонн. Комплекс повністю водонепроникний, оскільки арматура чутлива до вологи та опадів.
"Важлива не лише виробнича якість, але і якість логістики. Важливо не тільки доставляти продукцію, а і якісно зберігати. Цей технологічний склад дозволяє цього досягти. Дякую партнерам із ТІС за оперативне вирішення цього питання. Разом ми досягнемо результатів", – зазначила заступник генерального директора з маркетингу та збуту "АрселорМіттал Кривий Ріг" Анастасія Татарульєва.
За її словами, новий високотехнологічний склад дозволить збільшити обсяги експортованої продукції.
Голова Одеської митниці Олександр Власов відзначив ще одну особливість нового комплексу – він єдиний в Україні відповідає останнім вимогам митної інфраструктури.
"Склад дозволить зменшити час митного оформлення вантажів як в експортному, так і в імпортному режимах. У подальшому термінал буде використовуватися для імпортних вантажів, будуть поширюватися по країні залізничним транспортом. Це дає можливість розвитку не тільки самому ТІС, а й усьому Південному регіону", – підкреслив Олександр Власов.
За матеріалами УНІАН