2017-08-11 12:54:12

За цей час пороми компанії виконали 63 рейси на даному напрямку.Судноплавна компанія "Укрферрі" за перші шість місяців 2017 року наростила на 40% обсяг перевезення вантажів між портами України та Грузії. За цей час пороми компанії виконали 63 рейси на даному напрямку.
У компанії відзначають, що кількість перевезених навантажених вагонів за звітний період склало 1303 од., Кількість великовантажних автомобілів – 4395 од. При цьому питома частка перевезень поромами "Укрферрі" в загальному вантажообігу лінії (на лінії крім "Укрферрі" працює другий перевізник – "Пароплавство Болгарський морський флот") склала 58% по вагонах і 78% з перевезень автотехніки. Додатково, і тільки поромами "Укрферрі", на лінії перевозяться контейнери і пасажири з особистим автотранспортом. З урахуванням всіх вантажів, частка перевезень поромами "Укрферрі" в вантажообігу лінії за підсумками першого півріччя 2017 року перевищило 70%.
В "Укрферрі" окремо відзначають, що зазначені цифри вантажообігу були досягнуті з використанням менш 60% провізної здатності поромів і існує значний резерв для подальшого збільшення вантажообігу, в тому числі по маршруту Нового Шовкового шляху. Проблемним питанням залишається швидкість обробки поромів в портах України і Грузії (в середньому, 15 годин в Чорноморську, 18 годин в Батумі і більше 24 годин в Поті, що в кілька разів перевищує аналогічний показник 6 годин на портах Балтики, де раніше працювали ці пороми) .
Нагадаємо, що під управлінням компанії знаходяться пороми "Грейфсвальд", "Вільнюс Сівейз" і "Каунас Сівейз", що працюють на лініях Чорноморськ – Батумі / Поті (Грузія) і Чорноморськ-Хайдарпаша (Туреччина).
Нагадаємо, поромне сполучення за останнім зі згаданих напрямків було запущено в квітні поточного року.
за матеріалами ЦТС