2017-08-08 07:27:05

Фахівці виконали паралельне завантаження зерновими двох великотоннажних суден класу Supramax і PanamaxТермінал "Ніка-Тера" (Миколаїв) вперше за всю історію існування підприємства в липні цього року провів одночасне завантаження зерновими двох суден типу Panamax.
«Біля причалу ми виконали паралельне завантаження зерновими двох великотоннажних суден класу Supramax і Panamax до 39,2 і 50,2 тисяч тонн за 69 і 84 години відповідно. Після цього судна довантажити на рейді Очакова (банка Трутаєва) до 55 і 66 тисяч тонн – цитує прес-служба підприємства начальника порту Алім Агакішіев. – Технологічно схема навантаження детально відпрацьована і процес йде дуже успішно. Клієнти задоволені істотним скороченням часу завантаження суден біля причалу і дозавантаження на рейді ».
У найближчій перспективі, за словами Аліма Агакішіева, планується збільшити швидкість обробки панамаксів, завантажуючи кожне судно одночасно двома навантажмашинами. Дана технологія дозволить скоротити час завантаження великотоннажних суден біля причальної стінки на 1,5 і більше доби.