2017-08-08 10:24:23

Керівник держпідприємства «Стивідорна компанія «Ольвія» Руслан Олійник прокоментував недавню аварію У неділю шостого серпня  о 16.10 в результаті штормових поривів вітру, грози, сильної вітрового навантаження сталося самовільне, неконтрольоване переміщення семи кранів на території СК "Ольвія" (Миколаїв). 
Подробиці події розповів  керівник держпідприємства «Стивідорна компанія «Ольвія» Руслан Олійник у своєму дописі в мережі "Фейсбук". У своїх оцінках наслідків події він був досить стриманий.
За його словами, в результаті самовільного переміщення на шостому причалі відбулося зіткнення двох кранів, в результаті один кран перекинувся при цьому пошкодивши кран, розташований поруч, але обидва крана залишилися на причалі. – додав він.
В результаті НП, жертв, постраждалих немає. але від шквального вітру "винесло" вікна на складських приміщеннях, частково пошкоджено покрівлю, повалені дерева. Розгул стихії в порту зафіксовано на відео.
На даний момент працюють постійно діюча комісія і експерти. Інше майно підприємства не постраждало – зазначив Олійник. Він також підкреслив, що інформація про наслідки події, поширена місцевим виданням, є некоректною.