2017-08-07 14:59:17

Крижанівський просить прем’єр-міністра ініціювати службове розслідування за фактом видання відповідного указу та відсторонити держсекретаря МІУ А. Галещук з займаної посади.Сергій Крижановський звернувся з листом до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, в якому просить провести службове розслідування за фактом видання указу Мінінфраструктури про його звільнення з посади директора ДП "Морський торговельний порт Чорноморськ".
Копію відповідного документа надала нашому виданню прес-служба ДП МТПЛ (див. додатки).
У своєму листі Крижановський заявляє, що інформація про його звільнення на підставі наказу МІУ №83-О від 04.08.17 за підписом держсекретаря міністерства А. Галещук не відповідає дійсності, оскільки його ніхто не інформував про це і не зв’язувався щодо ознайомлення з наказом.
"Навіть, в разі достовірності інформації, є певний порядок узгодження звільнення керівників підприємств, який не був дотриманий. У зв’язку з цим є всі підстави вважати, що моє" звільнення "відбулося з грубим порушенням вимог постанови КМУ від 9 жовтня 2013 року № 818, оскільки відсутнє узгодження звільнення з посади директора з головою держадміністрації і Кабінетом Міністрів України ", – написав С. Крижанівський.
Він також зазначив, що в наказі про звільнення причиною такого кроку названо неефективне використання і збереження державного майна. Однак, за словами С. Крижанівського моніторинг ефективності використання держмайна проводить МЕРТ, а "неефективне використання і збереження державного майна не підтверджені жодними доказами".
"Підозри в рамках кримінальних справ мені не пред’являлося", – уточнив Крижанівський.
У зв’язку з викладеними обставинами, він просить прем’єр-міністра ініціювати службове розслідування за фактом видання указу №83-О від 04.08.17, а також на час розслідування відсторонити держсекретаря МІУ А. Галещук з займаної посади.
Нагадаємо, Крижанівський був призначений керівником підприємства, в той час ще називався Іллічівським МТП, 25 листопада 2015 року.
Він переміг на відповідному урядовому конкурсі. Комітет з призначень керівників особливо важливих для економіки підприємств вибрав кандидатуру Крижанівського на початку жовтня 2015 року.