2017-08-03 16:30:021 серпня ц.р. в  ОФ ДП «АМПУ» відбулося чергове засідання тендерного комітету на чолі з заступником начальника адміністрації Одеського морського порту Артемом Ракович. На заході були розкриті конверти з документами двох учасників торгів за процедурою закупівлі робіт, пов’язаних з реконструкцією фасадів морського вокзалу пасажирського комплексу і концертно-виставкового залу, а також створення нової «Зони митного оформлення».
Як розповіли у відомстві, на розгляд членів комітету були представлені два учасники -ТОВ «Теплолюкс-Південь» (м.Одеса) та ПрАТ «УКРБУДТРАНСГАЗ» (м.Київ). Термін подачі пропозицій учасниками переговорної процедури був продовжений до 1 серпня..Члени тендерного комітету прийняли рішення про проведення переговорів з цими учасниками.
Далі були розкриті конверти з документами зазначених компаній, в яких кожна з них представила своє бачення виконання робіт: ТОВ «Теплолюкс-Південь» оцінив виконання робіт по вказаних об’єктах в 12 999 000 млн. Грн. з ПДВ, а ПрАТ «УКРБУДТРАНСГАЗ» — 13 104 000 млн. грн. з ПДВ.
У зв’язку з тим, що для ознайомлення і вивчення великої кількості документів необхідний час, члени тендерного комітету ОФ АМПУ прийняли рішення 8 серпня провести засідання, на якому має бути встановлена відповідність пропозицій учасників кваліфікаційним вимогам замовника, визначені результати переговорів, і, можливо, прийнято рішення про укладенні договору з одним із претендентів на виконання зазначених робіт.