2017-07-07 11:40:32

Оператор не тішить себе надією заповнити судно великою кількістю іноземних туристівПричали в портах окупованого Російською федерацією Криму знаходяться в занепаді. До такого висновку прийшов гендиректор компанії «Чорноморські круїзи» (оператор лайнера Князь Володимир) Євген Берков.
Засновник «Чорноморських круїзів» – «Росморпорт» змушений вкладати власні кошти і відновлювати причали Ялти і Севастополя, повідомляють blackseanews із посиланням на російський "Новий День".
За словами Беркова, крім відродження пасажирського судноплавства доводиться практично з нуля відновлювати і берегову інфраструктуру.
Круїз лайнера, що стартував 11 червня, проходить за маршрутом Сочі – Новоросійськ – Ялта – Севастополь – Сочі.
Що стосується інших причалів Криму, яких немає в маршруті, то все залежить від інтересу і можливостей порту прийняти і обслужити судно.
Про окупність маршруту Євген Берков повідомив, що компанія сподівається повернути витрати на Чорноморському напрямку не пізніше п’яти років і розрахуватися з «Росморпорт».
При цьому оператор не тішить себе надією заповнити судно великою кількістю іноземних туристів, хоча і вони вже проявляють інтерес до чорноморських круїзів. В основному, це білоруси та казахи. Рідше – ізраїльтяни, іранці. Липнева ціна квитка стартує від 26 тисяч рублів і вище. Все залежить від класу каюти.
Нагадаємо, за даними журналістського розслідування круїзний лайнер "Князь Володимир", який окупанти вивели в рейс із сотнями пасажирів,  виявився непридатним для пасажирських перевезень.