2017-07-07 11:17:11

Обшуки здійснюють ті самі люди, які проводили обшуки у нас в Чорноморську минулого року – заявив голова компаніїПрацівники правоохоронних органів у четвер, 6 липня, здійснили обшуки в офісах групи агропромислових компаній Risoil S.A.
Про це повідомив голова компанії Шота Хаджишвілі на своїй сторінці в мережі Facebook.
risoil_ssu
"Я поки що не розумію, що відбувається, озброєні люди, за моїми відомостями, увірвалися в усі наші офіси: і в Чорноморську, і в центральний офіс, а також у квартири деяких наших співробітників. Обшуки здійснюють ті самі люди, які проводили обшуки у нас в Чорноморську минулого року. Ту справу було закрито за відсутністю складу злочину. З чим вони прийшли зараз – я не знаю", – заявив Хаджишвілі у відеоінтерв’ю, яке пізніше було розміщено на офіційній сторінці  компанії у Facebook .
Нагадуємо, в році Генпрокуратура відкрила провадження стосовно компанії Risoil. У квітні того ж року СБУ провела виїмку документів у офісі компанії. Також було накладено арешт на земділянку в Чорноморському морпорту (Одеська обл.), який орендує Risoil S.A., будівлі, які споруджують на ній, і майно представників компаній. У рамках кримінальної справи на Risoil S.A. було подано позов про стягнення 3 млн грн збитків, заподіяних самовільним захопленням землі.