2017-06-30 11:24:07

Здійснювати закупівлю комплексів ГВК для морпортів можуть як відповідні портові адміністрації, так і місцеві органи державної влади.Міністерство інфраструктури зобов’язало морські порти встановити на своїй території комплекси габаритно-вагового контролю (ГВК) автотранспорту. 
«Днями ми проводили нараду з капітанами морських портів і зобов’язали кожен морпорт встановити у себе габаритно-ваговий комплекс. Будь-який автомобіль, який в’їжджає з зерном, буде зважуватися. Хто буде порушувати – буде залучатися до відповідальності », – заявив заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк.
Як уточнив керівник Державної служби з безпеки на транспорті (Укртрансбезпеки) Михайло Ноняк, здійснювати закупівлю комплексів ГВК для морпортів можуть як відповідні портові адміністрації, так і місцеві органи державної влади. 
За словами голови відомства, необхідність установки державних вагових комплексів в портах пов’язана з тим, що приватні портові оператори, у власності яких є подібні комплекси, не завжди допускають до них співробітників Укртрансбезопасності і можуть пропускати транспортні засоби з перевантаженням, інформує УкрАгроКонсалт.