2017-06-27 16:11:06

Загальний термін ремонту SEA TRADER становив 25 діб, в порту кажуть – через збільшення обсягу робіт по корпусних частинахСудноверф Одеського порту завершила докування першого в цьому році судна в модернізованому доці №4. 
Роботи вартістю 1 млн грн були виконані за 13 днів. За цей час корпус суховантажу SEA TRADER був очищений і пофарбований, також була виконана часткова заміна металу, ремонт гребного і рульового пристроїв – повідомили в Адміністрації Одеського порту.
26 червня суховантаж спустили на воду і перешвартовалі на причал №37 судноверфі, де планується ремонт електричного обладнання. Таким чином, загальний термін ремонту SEA TRADER становив 25 діб.
В даний час судноверф Одеського порту веде переговори про замовлення на ремонт військових кораблів в доці №4, і вже готова приступити до робіт на двох суднах, які перебувають в акваторії порту.
Спочатку термін докового ремонту суховантажу SEA TRADER, згідно з укладеним контрактом, становив 9 діб. Але у зв’язку зі збільшенням обсягу робіт по корпусних частинах, судно знаходилося в доці на 4 дні довше. За словами головного інженера верфі Миколи Тодорова, продовження часу докування за бажанням замовника в зв’язку з необхідністю виконання додаткових робіт – досить поширена практика.
Суховантаж SEA TRADER був побудований в 2007 році. Його довжина становить 127 метрів, дедвейт – 6355 тонн. Суховантаж ходить під прапором Мальти.