2017-06-27 16:02:17

Напрацювання і домовленості порту впираються в відсутність необхідних глибин для суднозаходів.Незважаючи на відсутність паспортних глибин, Скадовський порт шукає шляхи розвитку, і має намір реалізовувати спільні проекти з вітчизняними компаніями, а також партнерами з Грузії і Туреччини.
Про це в інтерв’ю ЦТС розповіла директор ДП "Скадовський морський торговельний порт" Карина Щеглова.
За її словами порти Херсон і Ольвія можуть чекати і займатися підготовками концесійнихпроектів.  Скадовську "чекати ніколи, тому поки ми шукаємо інші варіанти співпраці з клієнтами". Як заявила Щеглова, до роботи з портом проявляють інтерес грузинська і турецька компанії, а також українські.
На питання про перспективи налагодження поромної лінії між Скадовському та Туреччиною директор порту відповіла: "Турецька сторона хоче працювати. Зараз вони шукають паром для покупки. Фінансово компанія стабільна і у них є розуміння, що для роботи потрібні власні суду. Але питання в тому, що це не накатана лінія, її три роки не існувало і необхідно буде час, щоб відновити записування ".
Разом з тим, за словами К. Щеглової, всі напрацювання і домовленості порту впираються в відсутність необхідних глибин для суднозаходів.