2017-06-26 14:47:41

За словами міністра General Electric и Greenbrier “готові до серйозних інвестицій у залізничний сектор України” вже з осені поточного рокуЩонайменше дві компанії зі США планують узяти участь у розвитку річкового судноплавства в Україні.
Про це повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян за підсумками поїздки до США, повідомляє портал ЦТС. З 13 по 23 червня міністр інфраструктури України Володимир Омелян перебував з візитом у США.
"Щонайменше дві американські компанії мають намір розвивати річкове судноплавство, будувати баржі в Україні", – поінформував Омелян за підсмками візиту.
Також він розповів, що компанії General Electric и Greenbrier "готові до серйозних інвестицій у залізничний сектор України" вже з осені поточного року. 
За словами міністра, під час відрядження до Вашингтона було проведено понад десяток зустрічей з членами Конгресу від Республіканської та Демократичної партій, проведено переговори з керівництвом департаментів транспорту, торгівлі, фінансів, Держдепу, а також рядом американських компаній.