2017-06-21 11:54:47

Судно, що займається скиданням грунту, продовжує курсувати за колишнім маршрутом.Державна екологічна інспекція Північно-Західного регіону Чорного моря повідомляє, що 16 червня звернулася до Державної екологічної інспекції України з проханням про клопотання до Міністерства екології  та природних роесурсів України щодо скасування або призупинення експлуатаційних днопоглиблюваних робіт МФ ДП АМПУ.
Про це повідомив депутат Миколаївської міської ради Сергій Ісаков, оприлюднивши на своїй сторінці у "Фейсбук" копію листа Державна екологічна інспекція Північно-Західного регіону Чорного моря до заступника голови Миколаївської ОДА В. Кіндратіва.
kindrativu
При цьому, як свідчать сьогоднішні дані marinetraffic.com, судно, що займається скиданням грунту, продовжує курсувати за колишнім маршрутом. Зважаючи на тривалість бюрократичних процедур, ефективність дій чиновників у справі про припинення завдання шкоди навколишньому середовищу міста у цьому випадку здається сумнівною.
severodvin_1
Нагадаємо, наприкінці травня почалися днопоглиблювальні роботи в Миколаївському порту, внаслідок чого звалище токсичного ґрунту, піднятого з річкового дна, була організована в районі яхт-клубу ДЮСОК в Корабельному районі міста. Після громадського резонансу днопоглиблювальні роботи в Миколаївському порту були тимчасово припинені, але згодом відновилися за колишньою схемою.
Через скидання токсичного грунту в акваторії міста Миколаївська міськрада скасувала погодження днопоглиблювальних робіт в акваторії порту Миколаїв, але скидання грунту продовжується.