2017-06-16 10:00:35

У родин зниклих яхтсменів немає з ними зв’язку. Дипломатичні відомства перевіряють інформаціюРосійську яхту в Японському морі, імовірно, захопило північнокорейське судно. Інформацію про це перевіряє представництво МЗС РФ у Владивостоці. 
"Ми поки не можемо підтвердити чи спростувати цю інформацію. Перевіряємо ці відомості, направлені запити до консульства РФ в КНДР", – цитує російська агенція "Інтерфакс" коментар першого секретаря представництва МЗС РФ у Владивостоці Володимира Коновалова.
Він уточнив, що у представництва поки немає підтверджуючої інформації від північнокорейської сторони або родичів росіян.
ЗМІ Примор’я з посиланням на інформацію Морського рятувально-координаційного центру повідомили, що в Японському морі 14 червня подала сигнал лиха російська яхта "Katalexa". Її, імовірно, захопило північнокорейське судно.
За попередніми даними, на "Katalexa" занаходилося троє громадян РФ.
"Яхту переганяли з Тайваню до Владивостока, недавно вона вийшла з південнокорейського порту Пхохан, в який зайшла по шляху", – повідомив агентству "Інтерфакс" представник яхт-клубу, в який йшла яхта.
Судно, за його словами, було недавно відремонтовано, знаходилося в хорошому технічному стані.
Представник приморського яхт-клубу повідомив про те, що трапилося, родичам членів екіпажу. "Вони спробували зв’язатися зі своїми близькими, але зв’язку немає", – сказав він.