2017-06-07 09:45:28

Судно було продане російській компанії і рухається в Ростов-на-ДонуУ Федеральному агентстві морського і річкового транспорту РФ підтвердили, що український круїзний лайнер типу річка-море "Генерал Ватутін" був проданий російській компанії, 
Про це повідомляє ЦТС із посиланням на російський Інтерфакс.
"Зараз теплохід" Генерал Ватутін "знаходиться в міжнародних територіальних водах поряд з Керченською протокою, але не порушує жодних міжнародних законів і норм. На даний момент нам відомо, що корабель був проданий російській компанії і рухається в Ростов-на-Дону." Генерал Ватутін "змінить прапор і порт приписки", – цитує видання прес-секретаря Росморрічфлоту Олексія Кравченка.
У відомстві додали, що "це абсолютно звичайна операція з купівлі-продажу судна".
Нагадаємо, раніше теплохід "Генерал Ватутін" курсував по Дніпру і Чорному морю. Поява судна у російських берегів виявилося несподіваною. З’явилися чутки, що порт Ростова-на-Дону відмовляється приймати судно. Однак в Росморрічфлоті пізніше спростували цю інформацію.
Раніше одеське видання "Думська" повідомило, що "Генерал Ватутін" нібито 1 червня вийшов з Києва в круїз і, не заходячи в порт Одеса, попрямував з Херсона в Ізмаїл, після чого здійснив перехід у Вилковому і потім взяв курс на Крим для подальшого проходження в російський порт Ростов.
Представник "Червоної рути" (Київ) повідомив у вівторок, що ця круїзна компанія продала судно "Генерал Ватутін" близько двох тижнів тому Сейшельській компанії.