2017-05-31 11:45:09

На сьогодні, 31 травня, призначено позачергову сесію Миколаївської міської ради, присвячену проблемі звалення грунту в акваторії міста.Яхтсмени і громадські активісти м. Миколаєва протестують проти того, що керівництво МФ ДП «АМПУ» в рамках днопоглиблення причалів Миколаївського морпорту організувало звалище токсичного ґрунту, піднятого з річкового дна, в районі яхт-клубу ДЮСОК в Корабельному районі міста.
Незважаючи на заяви АМПУ, що роботи тимчасово припинені, активісти фіксують продовження скидання грунтів в акваторії міста.
Спроба миколаївських яхтсменів використовувати методи відомої організації Greenpeace для зупинки забруднення акваторії міста, ледь не призвела до катастрофи: поступатися протестуючим грунтовози «Техморгідростроя» не мають наміру.
Яхтсмен Сергій Жолонко на своїй сторінці в мережі "Фейсбук" опублікував відео, як 27 травня яхта «Аметист» намагалася зупинити «Северодвинск» (приписаний до порту Занзібар, ходить під прапором Танзанії), але той ледь не протаранив невелике судно.

На сьогодні, 31 травня, призначено позачергову сесію Миколаївської міської ради, присвячену проблемі звалення грунту  в акваторії міста.
Нагадаємо, адміністрація Миколаївського порту уклала договір на 102 млн.грн. на днопоглиблювальні роботи зі скандальним «Техморгідрострой-Миколаїв», якого підозрювали у фінансуванні тероризму.