2017-05-30 09:34:17

Документ має стати основою для майбутнього аудиту Міжнародної морської організації (IMO)В Адміністрації морських портів України (АМПУ) підготували і затвердили нову версію Політики в сфері безпеки мореплавання в акваторіях морських портів. Документ має стати основою для майбутнього аудиту Міжнародної морської організації (IMO), який призначений на 2018 рік.
«АМПУ за власною ініціативою актуалізувала Політику, оскільки безпека мореплавання — наш пріоритет над комерційною складовою під час надання послуг з лоцманського проведення, швартового, буксирного забезпечення»,— цитує Райвіса Вецкаганса, керівника АМПУ, прес-служба відомства.
Серед основних завдань документу — попередження виникнення аварійних подій в акваторіях морських портів і на суднах підприємства, забезпечення безпечної експлуатації об’єктів портової інфраструктури, гідротехнічних споруд та систем забезпечення безпеки мореплавання. Також Політика покликана поліпшити якість послуг, що надаються суднам на підходах і в акваторіях портів.
«Ми проаналізували міжнародний досвід і бачимо необхідність більш чіткого формування курсу нашого підприємства в області безпеки мореплавання. Наявність такої Політики, безсумнівно, посилить позиції України в Міжнародній морській організації як надійного учасника. Ключовим в області безпеки мореплавання для АМПУ було і завжди залишається збереження життя, здоров’я людей та охорона навколишнього природного середовища. Для цього ми проводимо внутрішні перевірки, постійно підвищуємо професіоналізм наших фахівців, регулярно проводимо аналіз ризиків. Політика об’єднала в собі ці питання; упевнений, вона буде гідно застосовна в практичній площині»,— розповів керівник служби безпеки мореплавання АМПУ Микола Севирін.