2017-05-30 10:35:54

«Візьміть Калінінград і Крим. Там взагалі кордон – все можна проконтролювати. Але сьогодні і у Вас – все що в’їхало – все можна проконтролювати. Крим має великі можливості по збільшенню випуску якісної продукції та контролю за нею», – зробив висновки голова Россільгоспнагляду РФ Данкверт. Моніторинг продовольчої  продукції, що ввозиться в Крим має бути посилений, щоб захистити споживачів в Криму від фальсифікату і не допустити вивезення зараженої продукції за межі півострова, сказав голова Россільгоспнагляду РФ Сергій Данкверт, – передає Керчь.ФМ.
«Є можливість на поромі здійснювати вибіркову перевірку. Коли Россільгоспнагляд стояв (на переправі – ред.), У нас були відповідні цифри. Кричали – це заважає бізнесу – краще стало? Коли бізнес знає, що є перевірки – система працює », – сказав Данкверт.
Глава відомства пропонує спільно з кримською владою встановити жорсткий моніторинг продукії, що ввозиться в Крим і вивозиться на материк. Сьогодні ці функції передані республіканським колегам, які не можуть визначати багато видів захворювань і карантинної продукції.