2017-05-25 16:37:57

Займання на судні сталося через потрапляння іскор від газорізаьних робіт на постль у кубрику – розповіли в компаніїВодолазне судно "Нетішин", що ремонтується на Чорноморському суднобудівному заводі (ЧСЗ), та його обладнання не постраждали  в результаті недавньої пожежі
Про це  МБН повідомили в Smart Maritime Group, до складу якої входить ЧСЗ. За офіційною інформацією, займання на судні виникло в ході газорізальних ремонтних робіт на судні. При цьому ремонтні роботи проводилися відповідно до офіційно оформленим допуском.
Займання сталося в результаті попадання іскор на постіль екіпажу, що знаходилися в суміжному приміщенні (кубрику). Працівники заводу та члени екіпажу відразу ж задіяли первинні засоби пожежогасіння та штатну заводську систему пожежогасіння. Відповідно до інструкції були викликані підрозділи ДСНС.
Спільними діями заводського штабу пожежогасіння, екіпажу судна і підрозділів ДСНС загоряння постільних речей було оперативно локалізовано і ліквідовано близько 10.00.
В результаті інциденту ніхто не постраждав, обладнання корабля, як і сам корабель, також не постраждали – наголошують  в SMG.
На підприємстві створена спеціальна комісія, яка встановить причини того, що сталося.