2017-05-24 07:49:31

На даний час обов`язки керівника підприємства покладені на заступника начальника з логістики Сергія ЄременкаКерівник адміністрації Миколаївського морського порту Віктор Козонак знаходиться у плановій відпустці, по завершенню якої повернеться до своїх обов`язків.  
На період його відсутності обов`язки керівника покладені на заступника начальника з логістики Сергія Єременка.
Таке повідомлення було розміщене на офіційній інернет-сторінці Миколаївської філії державного підприємства «Адміністрації морських портів України» (адміністрації Миколаївського  морського порту) увечері вівторка 23 травня  (див. додатки).
У повідомленні особливо наголошується, що МФ АМПУ та її керівництво працюють в штатному режимі, а також зазначені відомості про позитивні показники роботи підприємства.
Нагадаємо, за повідомленням Профспілкового комітету працівників Миколаївського порту Віктор Козонак був відсторонений від посади за рішенням керівництва АМПУ.
Відсторонення Козонака стало одним з наслідків багатоденної акції протесту працівників Миколаївського порту та приватних компаній, що працюють в ньому. Днями представники протестувальників виступили у Верховній Раді.