2017-05-23 21:18:28

За даними слідства, службовці підприємства незаконно оформили документи на виконання робіт з ремонту трьох лоцманських катерівПоліція підозрює службових осіб ТОВ «Южная Судоремонтная Компания» («ЮСК»)  у привласненні коштів держпідприємства «Адміністрація морських портів України» під час виконання ремонту лоцманських катерів.
Про це свідчить низка ухвал Центрального районного суду м. Миколаєва від 3 травня – повідомляють "Наші гроші".
За даними слідства, службовці («ЮСК»), порушуючи законодавство, документально оформили виконання робіт з ремонту лоцманських катерів «ЛК-115» та «Лоцман Коханов» з ТОВ «Вестстрой» за 1,56 млн грн., лоцманського катеру «Альдебаран» з ТОВ «Демо Груп» за 1,91 млн грн. та лоцманського катеру «Капитан Белуха» з ТОВ «Гелеонбуд» за 1,48 млн грн.
Представники «ЮСК» нібито внесли неправдиві відомості в акти приймання-передачі послуг від підприємств, які мають ознаками фіктивності, в результаті чого привласнили державні кошти у сумі 4,96 млн грн.
Суд задовольнив клопотання слідчих СВ Центрального ВП ГУ Національної поліції в Миколаївській області, які розслідують ь кримінальне провадження № 12016150020005725 від 02.12.2016, і надав їм доступ до банківських рахунків та іншої документації «ЮСК».
Власниками ТОВ «Южная Судоремонтная Компания» є Сергій Бурковець і Євген В’ячеславович Сімченко. Фірму називають дочірнім підприємством «Миколаївського тепловозоремонтного заводу», власником і директором котрого є В’ячеслав Сімченко.