2017-05-23 11:45:06

Під час пожежі постраждав співробітник підприємства.В ніч на 23 травня до оперативно-диспетчерської служби Головного управління ДСНС України у Миколаївській області надійшов сигнал про пожежу на території одного з підприємств м. Миколаєва по вул. Дніпровська. Телефонували очевидці – чергові співробітники об’єкту, який знаходиться поряд.
Площа займання становила 300 м.кв., ситуація додатково ускладнювалася тим, що об’єкт був недостатньо забезпечений водою для пожежогасіння, а в осередку горіння рятувальники виявили балони з ацетиленом та киснем, які становили загрозу вибуху. На щастя, трагедії вдалося запобігти.
fire_yacht
О 02:35 пожежу локалізовано в тих розмірах, яких вона набула до прибуття пожежно-рятувальних підрозділів. О 03:30 – ліквідовано. 
Під час пожежі постраждав співробітник підприємства. Чоловіка госпіталізовано до опікового центру міської лікарні №3, ступінь опіків встановлюється.
Загалом для гасіння залучались 13 одиниць техніки та 50 чоловік особового складу підрозділів Головного управління ДСНС України у Миколаївській області. 
Також залучались співробітники Головного управління  Національної поліції України у Миколаївській області, патрульної поліції міста, ПАТ «Миколаївводоканал», ПАТ «Миколаївобленерго». 
Як повідомили в ГУ ДСНС України у Миколаївській області, попередня причина пожежі – порушення діючих норм та правил пожежної безпеки.