2017-05-22 10:26:29

За інформацією порту загибла жінка могла працювати в одній з приватних стивідорних компаній, яка оперує в порту або біля нього.В Одесі днями сталося жорстоке вбивство. Невідомі жорстоко розправилися з цілою родиною.
Як повідомляє 368.media з посиланням на джерела в Нацполіціі, трагедія сталася в приватному будинку на вул. Одеській в Суворовському районі міста. Невідомі вбили подружжя та стареньку матір дружини. За полпередніми даними одна із загиблих є бухгалтером Чорноморського порту Наталією З., а її чоловік – судновим механіком.
Тіла загиблих виявили родичі, які і викликали поліцію. У жертв знайшли численні рубані і вогнепальні поранення голови. За даними джерела, нічого з цінностей зловмисники не викрали. Можливо, їх злякали родичі.
Примітно, щое так давно в Чорноморському порту пройшла ревізія Південного офісу Госаудітслужби, яка виявила масштабні порушення. Більш того, головний бухгалтер порту Віктор Божедарник став фігурантом кримінальної виробництва за ознаками зловживання владою. В даний момент ДП «МТП Чорноморськ» і філія АМПУ перевіряють аудитори з Міністерства інфраструктури.
Однак пізніше від прес-служби Чорноморського порту надійшло повідомлення про те, що загибла не значилася в їх штаті.
Згідно з інформацією підприємства і телеграми філії АМПУ, бухгалтер не значилася в штаті обох держпідприємств. Імовірно, жінка могла працювати в одній з приватних стивідорних компаній, яка оперує в порту або біля нього. 
При цьому, документ, що наданий у розпорядження 368.media, виданий головним диспетчером держпідприємства, а не кадровим підрозділом. На ньому також відсутня печатка:
4_port_murder