2017-05-19 14:09:11

Заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк оприлюднив у мережі Інтернет річний звіт про свою діяльність на даній посаді, та викликав хвилю обурення серед прихильників звільненого керівника БМТП.Заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк оприлюднив у мережі Інтернет річний звіт про свою діяльність на даній посаді.
Так, заступник міністра запевняє, що фахівцями МІУ було розроблено "стратегічний системний підхід, який почав діяти та приносити результати", спрямовані на подолання корупції.
Зокрема, як повідомив Лавренюк, за результатами проведених контрольних заходів загальна сума встановлених порушень склала 833 млн грн:
1. порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів – 157 млн грн, з них:
· недоотримано фінансових і матеріальних ресурсів на суму 110,9 млн грн;
· проведено витрат з порушенням законодавства на суму 46,1 млн грн;
2. інші порушення, що не призвели до втрат – 676 млн грн.
Окрім того, в Мінінфраструктури проведено аудит ефективності виконання бюджетної програми за КПКВК 3121080 «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання нових трамвайних вагонів вітчизняного виробництва для комунального електротранспорту».
За результатами контрольних заходів було звільнено керівників таких підпорядкованих Міністерству інфраструктури України державних підприємств, як ДП «Миколаївський морський торговельний порт», ДП «Адміністрація морських портів України» та декількох її філій, ДП «Білгород-Дністровський морський торговельний порт», ДП «Інспекція з питань підготовки та дипломування моряків» та ДП «Бердянський морський торговельний порт».
Станом на травень 2017 року, правоохоронними органами за матеріалами контрольних заходів було відкрито 18 кримінальних проваджень, а інша частина матеріалів перевірок була долучена до вже відкритих кримінальних проваджень – повідомив заступник міністра у  своєму блозі на порталі Цензор.нет.
У коментарях до свого допису з даної теми в мережі "Фейсбук" Ю. Лавренюк також повідомив, що у середу керівництво МІУ провело зустріч з "топ-менеджерами Бердянського МТП" з приводу ситуації, що склалася навколо звільнення колишнього очільника підприємтсав Миколи Ільїна, та призначення на керівну посаду Богдана Бабця, якого співробітники БМТП підозрюють у "рейдерських діях"
Чиновник висловив переконання, що сторони нарешті почули одне одного, та зазначив, що М. Ільїн може оскаржити рішення МІУ в установленому порядку, але в інших коментарях був менш зваженим:
lavrik
В той же час інші користувачі, мешканці Бердянська, наполягають на тому, щоб чиновник таки навідався на підприємство, щоб "подивитися в очі" трудовому колективу порту, обуреному призначенням нового керівника.

Портовики, які дізналися про підсумки перемовин в міністерстві, також дали своєрідний "коментар", лаконічний, але добре помітний:

babtcu