2017-05-17 14:59:37

Парламент Азербайджану у вівторок на пленарному засіданні затвердив поправки до Кодексу про адміністративні правопорушенняПарламент Азербайджану у вівторок на пленарному засіданні затвердив поправки до Кодексу про адміністративні правопорушення, які передбачають введення штрафів за керування кораблями з порушенням правил безпеки на морі, що може привести до загрози для життя людей або до нанесення шкоди навколишньому середовищу.
Так, згідно з поправками, за порушення правил керування кораблями, що може спричинити загрозу життю людей або завдати шкоди навколишньому середовищу, передбачається штраф у розмірі 300 манатів для фізичних осіб, 500 манатів – для посадових осіб посуду п’ять тисяч манатів – для юридичних осіб –  передає Trend.
Дані поправки передбачають штраф за роботу морських портів без документів, передбачених в Міжнародному кодексі про охорону кораблів і портів. Штраф для порушників цього пункту складе 300 манатів – для посадових осіб, одну тисячу манатів – для юридичних осіб.
Нові поправки також забороняють допускати до робіт на кораблях людей, які не мають сертифіката, що відповідає вимогам Міжнародної конвенції про підготовку і дипломування моряків, несення вахти. Однак в даному випадку штраф передбачається тільки в тому випадку, якщо моряки без сертифікації допускаються на роботу, що вимагає відповідний сертифікат. У разі порушення штраф складе двісті манатів для фізичних осіб, п’ятсот манатів – для посадових осіб, дві тисячі манатів – для юридичних осіб.
Четверта поправка вводить штраф у розмірі трьохсот манатів за несення вахти в нетверезому стані або перебуваючи під впливом наркотичних засобів та інших психотропних речовин.