2017-05-17 10:21:06Існує вірогідність застосування сили проти мирної ініціативи колективу державного підприємства "Бердянський морський порт", що спрямована на захист своїх інтересів та інтересів держави по його збереженнню, як цілісного майнового комплексу.
Про це повідомив інженер з розвитку вантажопотоку та маркетингу ДП “ Бердянський морський торговельний порт" Олександр Глущенко на своїй сторінці в мережі "Фейсбук".
"Планується що, під прикриттям робітників правоохоронних органів, із застосуванням спецзасобів та погроз застосування зброї, до будівлі управління може потрапити громадянин Бабець Богдан Михайлович, якого в нелегітимний спосіб призначено та посаду в.о. директора ДП “Бердянський морський торговельний порт”. Саме це викликало протест робітників підприємства, його ветеранів, громадськості міста". – написав Глущенко, адресувавши свій пост міністру внутрішніх справ України Арсену Авакову.
"Вимагаємо не допустити участі правоохоронців в намаганні застосувати силовий сценарій відносно учасників громадянського протесту, які в мирний спосіб користуються своїми громадянськми правами, гарантованими Конституцієй України, не втягувати співробітників МВС та прокуратури в силове прикриття мафіозних схем корумпованих чиновників, які намагаються взяти під контроль державне підприємство" – додав він.
За словами Глущенка, про ситуацію на підприємстві повідомлено Президента України, Прем’єр-міністра України, Верховну Раду України, вона вісвітлюється в ЗМІ. 
glus_11