2017-04-29 09:42:50

танкер «Роскем-2», всупереч санкціям та українському законодавству, заходив в порти окупованого РФ КримуНа миколаївської виробничому майданчику компанії Smart Maritime Group (Чорноморський суднобудівний завод) після закінчення ремонту за допомогою плавдока спущений на воду нафтоналивний танкер / хімовоз «Roschem-2» (Роскем-2) дедвейтом 2,75 тис. тонн. 
На судні були виконані корпусні роботи, ремонт трубопроводів і донно-бортової арматури – повідомляють у прес–службы холдингу.
Раніше, після ремонту, на воду був спущений суховантаж «Forward». Також завершено ремонтні роботи та на суховантажі «Renaissance», який, слідом за танкером «Роскем-2», буде виведений з поточно-позиційної лінії і спущений на воду.
Нагадаємо, танкер «Роскем-2», всупереч санкціям та українському законодавству, заходив в порти окупованого РФ Криму. Після того як дана інформація стала відома громадськості, в SMG заявили, що скандальне судно було перевірене Держприкордонслужбою перед заходом на ремонт.
У травні на миколаївській верфі Smart Maritime Group планується відремонтувати три судна. Ще три судна будуть ремонтуватися на околостапельной плиті миколаївської майданчики партнерами «Smart Maritime Group».
У холдингу також відверто жалкують, що через заборону в березні діяльності Російського морського регістра судноплавства "залучати судноремонтні замовлення стає все складніше".