2017-04-27 14:38:31

Вчора в Одесі відбулося засідання коардінаціонної ради профспілок морських портів України. У засіданні взяли участь голови профспілкових комітетів портів Одеси, порту Чорноморськ, порту “Южний”, Миколаєва, а також “Федерації морських профспілок України”,”Федерації морських профспілок об’єднаної”.З проханням про підтримку до колег звернувся заступник голови Профспілки працівників морського транспорту Миколаївського морського торговельного порту Павло Прокопенко:
" Сьогодні наш трудовий колектив зіткнувся з кричущим порушенням прав працівників порту та стивідорних кампаній. У Миколаївському порту коїться правове беззаконня, працівників скорочують без узгодження з профспілкою, на вулиці сьогодні опинилися сотні наших працівників. Цілі династії портовиків, справжніх професіоналів морської галузі позбулися роботи. Нинішнє керівництво ,фактично, руйнує порт " – зазначив Павло Прокопенко.
Лідери профспілок не залишилися байдужими до звернення свого колеги. На засіданні було прийнято рішення надати підтримку миколаївським портовикам у їх боротьбі за справедливість.
"У боротьбі наших колег в Миколаївському порту ми готові виступи єдиним профспілковим фронтом. Надати повну підтримку і сприяння. Той правовий нігілізм що там зараз відбувається, просто не може залишитися непоміченим. Ми будемо боротися, і прийняли рішення підтримати звернення наших колег до міністра інфраструктури – сказав голова профспілки порту Чорноморська Сергій Бризгалов.
Сьогодні миколаївські портовики вийшли на пікет під обласну державну адміністрацію. Як стало відомо, завтра в міністерстві інфраструктури відбудеться нараду, присвячену проблемам, сформованим в ДП «ММТП». Нарада пройде в присутності міністра інфраструктури Володимира Омеляна.