Держрибагентство шукає ефективного керівника до Іркліївського риборозплідника

2017-04-03 10:31:01

Новий керівник має запровадити на підприємстві сучасну систему планування та звітності, яка на сьогоднішній день відсутня та оптимізувати витрати24 березня оголошено конкурсний відбір на посаду керівника ДП «Іркліївський розплідник рослиноїдних риб», одного з найбільших підприємств України  із вирощування товарної риби, рибопосадкового матеріалу та дволіток з метою зариблення.
Як повідомили у Держрибагентстві, для реалізації потенціалу підприємство потребує керівника з успішним досвідом ефективної управлінської діяльності підприємством (в масштабі області) від 5 років, стратегічним мисленням, орієнтацією на розвиток підприємства із підвищенням його продуктивності та дохідності.  
ДП «Іркліївський розплідник рослиноїдних риб» розташовано у Чорнобаївському районі Черкаської області. Риборозплідник має площу водних поверхонь близько 1200 гектарів. На підприємстві є племінні плідники коропа, товстолобика білого та строкатого, білого амура, плідники і ремонт осетрових та осетроподібних риб: стерляді, бестера, веслоноса.
Новий керівник має запровадити на підприємстві сучасну систему планування та звітності, яка на сьогоднішній день відсутня, оптимізувати витрати в операційній діяльності, диверсифікувати та розширити систему збуту продукції (роздрібна та оптова торгівля), налагодити переробку риби, а  також налагодити ведення зовнішньоекономічної діяльності підприємством.
Основними вимогами до кандидатів є вища освіта, знання української мови, успішний досвід управління підприємствами (масштаб області) від 5 років та наявність успішно впроваджених бізнес або соціальних проектів, вміння прогнозувати та вибудовувати стратегічні пріоритети і конкретні цілі підприємства, досвід антикризового управління. Знання англійської та інших іноземних мов буде перевагою. З детальними вимогами та умовами участі в конкурсі можна ознайомитись за посиланням.
Для участі в конкурсі кандидати мають підготувати та особисто подати до Держрибагентства конкурсну пропозицію щодо розвитку установи із стратегічним планом розвитку підприємства  в середньостроковій перспективі. Зокрема, має містити  детальний першочерговий план реформування підприємства протягом одного року, пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку підприємства,  результати аналізу можливих ризиків тощо.
Документи щодо участі у конкурсному відборі приймаються протягом 25 календарних днів після оприлюднення оголошення (до 17 квітня включно) за адресою: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 45-а. За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном: (044) 486-99-18 або (044) 486 63 85